Kniha návštev

startovka

Dátum: 05.07.2013 | Vložil: peter

toto nie je reakcia na Kristínku len inak sa mi nedarilo vložit príspevok.Len jednu otázočku. Chýba mi na tejto inak velmi pekne spracovanej stránke, link na štartovku .Vždy ma poteší a namotivuje príst, ked viem s kým sa stretnem na trati. :-) Dáko ju neviem vypátrat. Doplníte prosím,či usmerníte ak je niekde schovaná? Držím palce pri príprave behu. :-)

Re:startovka

Dátum: 08.07.2013 | Vložil: urbanovský martin

Jasné poradíme. V hlavnom menu- na lavej strane je " ON- LINE prezentácia". Keď na ňu kliknete, tak sa Vám ponuka otvorí a Vy si vyberiete "On-line prihlásení pretekári". Tm nájdete všetkých, ktorí sa zatiaľ prihlásili... :) Hádam som pomohol :)
Prajem pekný deň,
Martin

Dakujem...

Dátum: 14.08.2012 | Vložil: Kristina

....velmi pekne za krasne preteky beh na Vtacnik. Boli to moje prve preteky a velmi sa mi to ratalo aj ked to bolo pre mna velmi narocne. Som Slovenka ale zijem v USA a tam behavam na dlhe trate. Uz som bezala dva maratony: New Jersey a Bostonsky. Tento rok ma este caka v Novembri New Yorsky.
Velmi sa mi pacila rodinna atmosfera tychto pretekov, paradajky a vyborne zorganizovanie. Mate tam nadhernu prirodu a rada by som prisla aj na buduci rok tento krat viacej trenovana na kopce:) Vela stastia a uspechov v buducich rokoch.

Kristina

Re: Dakujem...

Dátum: 15.08.2012 | Vložil: (tch)

Kristínka,
také slová ako si zavesila na túto webovú stránku sa organizátorom podujatí vždy a všade veľmi dobre a príjemne čítajú. Tobôž, ak ich napíše osoba, ktorá neváha kvôli účasti na podujatí precestovať tisícky kilometrov. Škoda len, že sme o tejto skutočnosti nevedeli skôr, mohli sme sa o Tvoje dojmy bližšie podeliť už na Vtáčniku ...
Skúsim to ešte napraviť nasledovnou ponukou:
Ak sa mi ozveš na mailovú adresu jozef.tichy@ilava.sk, spravíme exkluzívne pre slovenský bežecký portál http://beh.zoznam.sk/ spoločný rozhovor o Tvojom behaní, živote v Amerike, cestách domov i všetkom tom ostatnom. Verím tomu, že to bude zaujímavé čítanie a už teraz sa na našu spoluprácu teším ... !!!
Srdečne Ťa zdraví Jožo Tichý (spíker podujatia).

1 | 2 >>

Pridať nový príspevok